Pomimo wciąż panującego za oknami chłodu w biurze na Browarowej trudno byłoby zmarznąć. Efektem tego gorącego okresu jest m.in. wydanie kolejnych numerów naszych sztandarowych motoryzacyjnych tytułów – siódmego „La Squadry” i drugiego „La Route”.

Z okładki ulubionego (mamy taką nadzieję) magazynu miłośników marki Ferrari spogląda klasyczny model 330 GTC z 1968 r. Nie bez powodu został on ozdobą galerii sztuki i restauracji otwartych przez Grupę Pietrzak pod szyldem… „La Squadra”. Wykonana przez nas praca przyniosła więc efekty – marka, którą współtworzyliśmy od podstaw, stała się zalążkiem większego przedsięwzięcia. Jak nietrudno się domyślić, jest ono jednym z tematów ostatniego wydania pisma. Nie zabrakło też specjalnej sesji zdjęciowej z udziałem Ferrari 330 GTC, zrealizowanej na wąskich dróżkach nieopodal naszej siedziby. Ponadto można przeczytać o kultowych już dziś Ferrari Berlinetta Boxer i Testarossa, dowiedzieć się co nieco o historii najdroższego samochodu świata – modelu 250 GTO – a także poznać sylwetki Mauro Forghieriego, genialnego inżyniera, który poprowadził Scuderię Ferrari do wielu sukcesów, oraz twórcy obecnej potęgi Ferrari – zmarłego minionym roku Sergia Marchionnego. A to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji, o które zadbaliśmy.

Drugi numer magazynu marki Alpine promuje z kolei fantastyczne zdjęcie okładowe Wojtka Radwańskiego przedstawiające tytułową drogę w zimowej scenerii. Nie śnieg jest tu jednak główną ozdobą, lecz przemierzający serpentyny sportowy samochód. Względem poprzedniego wydania pismo urosło o cztery strony. Znalazło to odzwierciedlenie w licznych, bogato zilustrowanych tekstach. Rzuciliśmy światło na nowe wersje modelu A110, Pure i Legende, opowiedzieliśmy historię startów Alpine w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans oraz sprawdziliśmy, jak dziś marka podchodzi do kwestii motorsportu. Wydanie wieńczą relacje z pierwszego Międzynarodowego Zlotu Alpine, zorganizowanego podczas MotoClassic Wrocław 2018, oraz z Rajdu Żubrów, w którym wystartowało dwóch bohaterów naszego artykułu.

 

 

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o projekcie.