W maju br. opisywaliśmy nasze działania związane z tworzonym w Dąbrowie Górniczej nowym centrum miasta. Już od kilku lat nie tylko obserwujemy zachodzące w nim zmiany, lecz także sami możemy po części w nich uczestniczyć dzięki materiałom graficznym, które projektujemy.

Przyszłym sercem Dąbrowy Górniczej ma być przestrzeń Fabryki Pełnej Życia powstałej na terenie dawnych zakładów przemysłowych DEFUM. Niedawno zyskała ona nową identyfikację wizualną, na bazie której mieliśmy zaktualizować broszurę promującą to miejsce zarówno wśród potencjalnych inwestorów, jak i mieszkańców Dąbrowy. Ubraliśmy ją więc w nową szatę graficzną, dopełniając ten strój aktualnymi rzutami architektonicznymi wraz z wizualizacjami i opisami poszczególnych budynków. Zadbaliśmy przy tym o spójność i przejrzystość każdego detalu, unikając przeładowania nowego wizerunku zbędnymi ozdobami.

Odświeżenie szaty graficznej przyszłego centrum miasta było też okazją do zaprojektowania dla niego gadżetów promocyjnych. Wśród nich znalazły się m.in. wizytówki, teczki, długopisy, ołówki, torby papierowe i notesy. Widać, że dąbrowska inwestycja zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, a nasze projekty – prawdziwych rumieńców.

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o projekcie.