Kontynuujemy naszą owocną współpracę z Nową Erą – największym w Polsce wydawnictwem edukacyjnym. Efektem tegorocznej kooperacji z liderem rynku wydawniczego jest „Przewodnik po ofercie 2018” przeznaczony dla dyrektorów szkół podstawowych.

 

To już nasza druga wspólna publikacja będąca prawdziwym kompendium wiedzy na temat reformy polskiej oświaty. Są w niej zawarte informacje m.in. o egzaminie ósmoklasisty, zmianach związanych z wprowadzeniem nowych przepisów dotyczących finansowania zadań oświatowych i warunków pracy nauczycieli, a także najnowszego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO. Dyrektorzy polskich podstawówek znajdą w niej również wiele cennych inspiracji, np. opis sposobów wzmocnienia potencjału szkoły i efektów samokształcenia uczniów. Przewodnik stanowi ponadto atrakcyjną prezentację bogatej oferty wydawniczej Nowej Ery, wzmocnionej dodatkowymi narzędziami usprawniającymi pracę placówek edukacyjnych, takimi jak np. Generator testów i sprawdzianów czy Diagnoza przedmiotowa. Dla dyrektorów szkół podstawowych ma być silnym merytorycznym wsparciem, ułatwiając im poruszanie się po meandrach reformy edukacji, dlatego zawiera szereg skrupulatnie opracowanych artykułów z mnóstwem przydatnych informacji i gotowymi rozwiązaniami proponowanymi przez wydawnictwo. A wszystko to podane w zgrabnej i czytelnej formie, dzięki której łatwiej przyswaja się istotne treści i szybciej odnajduje potrzebne dane.

 

Mając na uwadze rangę przewodnika, zadbaliśmy o jego staranne przygotowanie nie tylko pod względem jakości wizualnej. Aktywnie uczestniczyliśmy też w opracowywaniu finalnego kształtu każdego pojawiającego się w projekcie tekstu, aby sprostać wysokim wymaganiom szerokiego i dobrze wykształconego grona czytelników tej publikacji. Egzamin ze współpracy z Nową Erą znów poszedł nam śpiewająco!

 

 

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o projekcie.