Jeszcze więcej dobrego, czyli przedłużamy współpracę z PMPL - Time4

We wrześniu ukazał się kolejny – już 13. wydany z naszym udziałem – numer „PMPaczki”, magazynu dla pracowników Philip Morris Polska. Tym samym przypieczętowaliśmy przedłużenie naszej współpracy z tą firmą na kolejne miesiące.

Głównym tematem tego wydania był IQOS, czyli pierwszy bezdymny produkt, wprowadzony na polski rynek przez PMI oraz wszystko to, co dotyczy związanych z nim badań naukowych i komercjalizacji w Polsce. Sporo miejsca poświęciliśmy też tematowi bezpiecznego korzystania z zasobów internetu, sprawnej komunikacji wewnątrz firmy oraz letnim działaniom sprzedażowym Philipa Morrisa. W kwartalniku nie pominęliśmy również wyników rynkowych spółki i ich rzetelnej analizy.

„PMPaczka” to jednak magazyn nie tylko dla pracowników, lecz przede wszystkim o nich samych – na łamach każdego wydania mogą się dzielić swoimi zainteresowaniami, pasjami czy aktywnościami. Tym razem przyjrzeliśmy się z bliska działaniom wolontariackim, w jakie się angażują, a tych jest bez liku. Kolejny numer już na zimę, a w międzyczasie działamy nad innymi, nie mniej ciekawymi, projektami dla PMPL, o których więcej niebawem!

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o projekcie.