Dla największej miejscowości na terenie woj. śląskiego – Dąbrowy Górniczej – przez cały rok realizujemy liczne materiały informacyjno-promocyjne, których celem jest społeczna i kulturalna aktywizacja mieszkańców miasta. Na koncie naszej współpracy mamy już szereg wyprodukowanych nośników: począwszy od tych najmniejszych, jak ulotki i broszury, poprzez pokaźnych rozmiarów billboardy, citylighty, tablice nośniki outdoorowe na cyfrowych bannerach i postach kończąc. Przez wszystkie publikacje przewijają się charakterystyczne lejmotywy tworzące spójną, choć elastyczną identyfikację wizualną –reinterpretowaną w zależności od promowanego wydarzenia czy działania. Należą do nich akcje jednorazowe, dotyczące np. bezpieczeństwa w mieście, ale przede cykliczne, jak: Dębowy Maj Festiwal, Dni Dąbrowy Górniczej, Akcja Lato czy Dąbrowa Łączy Pokolenia.

Park Zielona

Materiały promocyjne, system identyfikacji wizualnej i organizacja eventu otwarcia

Dąbrowa łączy pokolenia

Dla wydarzeń kulturalnych organizowanych pod wspólnym hasłem „Dąbrowa łączy pokolenia” zaprojektowaliśmy logotyp oraz oprawę graficzną stanowiącą ich leitmotiv. Te elementy są przez nas wykorzystywane w takich materiałach promocyjnych jak: billboardy, plakaty, zaproszenia i ulotki.

 

 

Dni Dąbrowy Górniczej

Dąbrowskie święto miasta, w trakcie którego mieszkańcy mogą uczestniczyć w koncertach gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, a także w licznych konkursach i wydarzeniach towarzyszących. W 2018 r. opracowaliśmy jego autorski branding. Dla każdej edycji projektujemy m.in. siatki okalające sceny koncertowe, billboardy, plakaty, ulotki, reklamy prasowe oraz grafiki na social media i bannery internetowe.

 

 

Dębowy Maj Festiwal

Coroczne kilkudniowe wydarzenie organizowane dla mieszkańców w wybranych częściach miasta, dzięki któremu mogą oni rozwijać swoje pasje i zainteresowania w różnorodnych dziedzinach. Na potrzeby promocji tej imprezy każdego roku opracowujemy i projektujemy materiały w postaci m.in. billboardów, citylightów, plakatów, ulotek, grafik na social media i slajderów.

 

Oprawa innych miejskich wydarzeń

W Dąbrowie Górniczej bogata oferta wydarzeń organizowanych dla mieszkańców miasta uwzględnia zarówno ich wiek i potrzeby, jak i sezonowość dostępnych atrakcji. Dlatego w ciągu całego roku projektujemy wiele billboardów, ulotek i plakatów, a każdemu z tych nośników nadajemy odrębny styl i charakter, dopasowując go do poszczególnych grup odbiorców, w tym seniorów i rodzin z dziećmi.

 

Dąbrowa Górnicza dla aktywnych

Broszura informacyjna

 

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o projekcie.