5. Rajd Mikołowsko-Żorski, współorganizowany przez nas w 2016 r., był wprawką do większego wyzwania, jakiego podjęliśmy się rok później. Razem z Automobilklubem Ziemi Tyskiej sprowadziliśmy na Śląsk rajdowe mistrzostwa Polski!

W 2017 r. wraz z Automobilklubem Ziemi Tyskiej podjęliśmy się wielkiego wyzwania. Przekształciliśmy okręgowy Rajd Mikołowsko-Żorski w rundę na poziomie ogólnopolskim. Wymagało to od wszystkich jeszcze większego nakładu pracy niż przy poprzednich imprezach, dlatego motto Rajdu Śląska 2017 brzmiało „Czas przyspieszyć”. W 2018 r. impreza po raz drugi odbyła się jako runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Choć byliśmy bogatsi o wiele doświadczeń, nie zamierzaliśmy zwalniać. Hasłem przewodnim tej edycji było „Ciągle jedziemy szybko” – przetłumaczone na śląskie „Sztyjc jadymy drap”.

Naszym wkładem w dotychczasowe wydarzenia była ich cała oprawa graficzna – począwszy od logotypów i identyfikacji wizualnej, po wszystkie druki: mapki, identyfikatory, plakaty, billboardy i wiele innych. Zajęliśmy się również przygotowaniem informatora, który oprócz niezbędnej dla kibiców wiedzy zawierały wiele relacji, wywiadów i ciekawostek ze świata rajdów. Na terenie Stadionu Śląskiego, bazy rajdu, zorganizowaliśmy także liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych – m.in. pokazy kowbojskie oraz wystawy zabytkowych samochodów i militariów.

 

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o projekcie.